Sklep firmowy : Tarnów ul. Szujskiego 2/2A 14 639 19 91

  Brak produktów w koszyku.

  DipSystem rewolucja w świecie paznokci!

  Nowość ! Rekordowo szybka stylizacja, mocne i piękne paznokcie bez lampy, bez żelu, bez liquidu! DipSystem StarNail & Cuccio. Poszerz swoje Menu Salonowe o nową usługę!

  Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania na temat szkoleń tel. 721 648 236 lub mail pastelovepaznokcie@gmail.com

  DipSystem od StarNail & Cuccio to produkty wyłącznie dla PROFESIONALISTÓW. Bezzapachowy system z wykorzystaniem żywic oraz ultra miałkich wysoko napigmentowanych pudrów pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję !
  Jak zarabiać więcej w Salonie Kosmetycznym ? Poszerz swoje Salonowe Menu o usługę DipSystem. Dlaczego? DipSystem nazywany jest Lunchowym Manicure – dlatego, że nie trwa dłużej niż 30min. Specjalnie opracowany aktywator (płyn) zastępuje klasyczne lampy uv/led dzięki czemu oszczędzasz mnóstwo SWOJEGO CENNEGO czasu! Zaoszczędzasz również pieniądze ponieważ pudry są bardzo wydajne. Żywicza warstwa regenerująca pozwoli na lepszą kondycje paznokci Twoich klientek. DipSystem jest bardzo trwałym sposobem na stylizację – co zapewnia 100% zadowolenie Twoich klientek. Idealny French manicure w 30minut? TAK! Z DipSystem to możliwe – za to kochają go stylistki! Zaufaj nam i wyprzedź konkurencje, bądź jednym z pierwszych salonów w Twoim mieście z DipSystem.

  Produkty do stylizacji DipSystem może kupić wyłącznie PROFESIONALISTKA, prosimy o kontakt mailowy wraz informacją o zarejestrowaniu firmy (druk CEIDG-1)

  Chcesz aby instruktor przyjechał do Twojego salonu i przeszkolili wszystkie stylistki? Inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja z możliwych. Wystarczy, że napiszesz do nas – my zorganizujemy szkolenie. Prowadzimy szkolenia indywidualne oraz grupowe w cenie szkolenia zawarty jest zestaw startowy oraz certyfikat – ceny ustalamy indywidualnie w zależności od ilości kursantek oraz miasta w którym szkolenie ma się odbyć.